Mateřská škola Stará Lysá

Mš Zitinka
Stará Lysá 245
Stará Lysá 289 26

Ředitelka: Cásková Klára (od 1.8. 2022 na rodičovské dovolené)
Ředitelka v zastoupení: Hana Kmochová

mszitinka@mszitinka.cz

Tel. do školky:

Tel. na omluvu dětí a do třídy:

Co sebou do naší školky Zitinky

• Přezůvky pevné na nohu, z bezpečnostních důvodů nejsou dovoleny pantofle a jim podobná obuv, řádně označeny příjmením dítěte.
  • Do třídy pohodlné oblečení, takové, aby dítěti umožňovalo co nejvíce samostatnosti při svlékání a oblékání, ne pásky a šle.
  • Ve skřínce musí mít dítě vždy náhradní oblečení (tričko, tepláčky – legínky, 2x spodní prádlo, ponožky).
  • Pyžamo na spaní (každý týden v pondělí čisté).
  • Zvlášť věci na pobyt venku, lépe starší (tepláky, kalhoty, tričko), aby se dítě nemuselo omezovat, mohlo se uvolnit a vydovádět (ušpinit 😊). V oblečení, které máme na pobyt ve třídě nechodíme ven a naopak. Vždy se převlékáme na pobyt ve třídě na pobyt venku.
  • Holinky, pláštěnka, nepromokavé oblečení.
  • Malého plyšového mazlíčka na odpolední relaxaci a spánek.
  • V letních měsících pokrývka hlavy, opalovací krém.
  • Všechny věci je nutno řádně označit příjmením dítěte, značkou, která mu bude přidělena pod.